Dzień 11 - Ameryka Południowa z Americo Vespucci

Piątek, 10 lipca 2015. Ameryka Południowa z Americo Vespucci. Po śniadaniu naszą przygodę zaczęliśmy od gry telewizyjnej. Trwała ona aż do obiadu, każda z drużyn miała za zadanie przygotować wyznaczony program telewizyjny, a także scenariusz tego dzieła, reklamę i reżyserię.

Wszyscy w TV

Wszyscy się wspaniale bawili oraz kreatywnie wymyślali programy telewizyjne. Po południu rozpoczęły się warsztaty, wychodząc z nich każda osoba była bogatsza o kilka nowych umiejętności. Następnie po przepysznej kolacji, każda drużyna udała się na stołówkę by przedstawić swoje ranne projekty. Tego wieczoru na pewno nikt nie zapomni, było dużo śmiechu, wszyscy bardzo dobrze się bawili.

Wywiad z Amerigo Vespucci

Uczestniczy przedstawili między innymi wywiad z Amerigo Vespucci, Taniec z gwiazdami oraz wiele, wiele innych programów telewizyjnych. Nie mogło zabraknąć nam na sam koniec dobranocki, która przypomniała nam że już pora położyć się spać. I tak właśnie minął nam kolejny obozowy dzień. (dh Patryk Wyka)